Günümüzde, iletişim denince akla gelen önemli kavramlardan biri haline dönüşen internet, ticari kuruluşların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özellikle ihracat yapan ve yeni pazarlara açılmak isteyen firmalar için web sitesi ideal bir çözümdür. Pazaryerlerinin bulunması, ürünlerinizin hedef kitleye ulaşması ve ürünlerinizin web ortamında en doğru ve profesyonel şekilde tanıtılması ancak konusunda uzman firmalar ile mümkündür. Ürününüzü ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir strateji ve profesyonelce hazırlanmış bir site; ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir. Web tasarım ve geliştirme uzmanlarımız firmanızın ihtiyacı olan web gerekliliklerini tasarlamakta ve bu doğrultuda web siteleri yapmaktadır. Dizayn çalışmalarınız devam ederken her aşamada görüşlerinizi alarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaya çalışmaktayız. Gelişen Web Teknolojilerini dakikası dakikasına takip ederek bu yeniliklerle birebir örtüşen web sitelerini "SİZLER İÇİN" tasarlamaktayız. Web sitelerinin standartlara uygun olması, hızlı çalışması ve tüm bunların yanında işlevselliğini koruması için son derece titiz ve dikkatli çalışmaktayız.

BURADAN Web Sitesi Talep formumuzu doldurmanız halinde ‘SİZİN’ için en ideal çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz.
Web Sitesi :
Firma Ünvanı :
Adres :
Vergi Dairesi ve Vergi No :
Sektörünüz :
Telefon :
Fax :
E-Mail :
Formu Dolduran Kişi :
GSM :
Aramalar İçin Anahtar Kelimeler :
* Kelimeler Arasında (,) ve Boşluk Kullanınız.
* Örn: hürburak, reklamcılık, tanıtım
Görüntülenecek Başlık :    25 Karakter
Metin 1 :    35 Karakter
Metin 2 :    35 Karakter
Gidilecek URL :
Varsa Notunuz :
   
        Günümüzün vazgeçilmezleri arasına giren Internet , her geçen gün "DAHA FAZLA" nın beklediği bir ortam... Uygulama alanlarının genişliği sayesinde her kesimden insana hitap etmesi ve kullanıcı sayısının her geçen gün arttırması ile ayrıcalıklı olanın kazandığı bir yarış haline gelmekte. İşte Web Programlama burada devreye girerek sayfalardaki "Dinamizmi" ortaya çıkartıyor. Statik görsellikten uzak, sürekli yeni ve taze bilgiler içeren Web Sayfaları program kodlarıyla hayat buluyor. Hürburak Dinamik Site Sistemi sayesinde Web Sitenizin içeriğini 7 gün 24 saat güncellemek artık sizin elinizde. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilir, Site içeriğini herhangi bir program kullanmadan Internet Üzerinden Online değiştirebilirsiniz..

BURADAN Web Sitesi Talep formumuzu doldurmanız halinde ‘SİZİN’ için en ideal çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz.
        Sitenizdeki ziyaretçilerden istediğiniz bilgileri hızlı ve güvenilir biçimde almanın en iyi yolu "Online Form" kullanmaktır.. Ziyaretçiler kriterlerini sizin belirleyeceğiniz online formlar ile rezervasyon, iş başvurusu, sipariş, satın alma, kişisel bilgilerin verilmesi , üyelik, vb. işlemleri web siteniz üzerinden 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirler. Hedeflediğiniz kitleye ait kişisel bilgilerin online formlarla size ulaşması diğer reklam ve tanıtım çeşitleriyle kıyaslandığında ortaya çıkan sonuç ; sürat , çeşitlilik ve az maliyettir. Hürburak, mevcut Web Sitenize de entegre edilebilen; İhtiyaçlarınız ve İstekleriniz doğrultusunda online formlar oluşturuyor.

BURADAN Online Form Başvurusu Yapabilirsiniz.
        Akıllı Site Sistemi, Küçük, Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için hazırlanmış, firmaların site içindeki bilgilerini hiçbir ek ücret ödemeden ve hiçbir ek bilgi gerekmeksizin güncellemelerini sağlayan bir sistemdir. Hürburak Akıllı Site Sistemi sayesinde Web Sitenizin içeriğini 7 gün 24 saat güncellemek artık sizin elinizde. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilir, Site içeriğini herhangi bir program kullanmadan Internet Üzerinden Online değiştirebilirsiniz..

BURADAN Web Sitesi Talep formumuzu doldurmanız halinde ‘SİZİN’ için en ideal çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz.
        E-Ticaret sizlere, ürünlerinizi internet üzerinden tüm dünya pazarına sunma, tanıtım ve satış yapabilme, daha fazla müşteriye daha ekonomik şekilde ulaşabilme imkanı sağlar. E-Ticaret sistemi kullanarak; online mağaza sahibi olacak ve pazar payınızı hızla arttıracaksınız. İşiniz küçük ölçekli olabilir ama şimdi İnternet, hem büyük düşünmenizi sağlıyor hem de bunu nasıl yapabileceğinizi gösteriyor. İşinizi büyütmek, yeni müşteriler ve iş ortakları edinmek, 7 gün 24 saat sipariş alıp mal satmak için İnternet’i kullanın. Mağazanız 7/24 açık olacak ve tüm dünyadan ulaşılabilecek. Küçük, orta ve büyük ölçekli firmanın e-ticaret çözümünü ve sorumluluğunu üstlenen firmamız, ürünlerini internet'ten satmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. E-Ticaret sistemini kullanmak için deneyimli bir bilgisayar kullanıcısı olmak ya da ekstradan bir bilgi birikimine sahip olmak gerekmez. E-Ticaret sistemlerimiz herkesin en iyi şekilde anlayacağı kullanımı kolay ve anlaşılır bir sistemlerdir. Kullanımı kolay e-ticaret sisteminin Gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi anında sisteme ekleyip, satış sonrasında siparişleri takip edebilirsiniz. B2B ve B2C destekli olarak kullanılabilen bu sistem ile ürünlerinizin hem son kullanıcılara hem de kuracağınız bayilik sistemi ile bayilerinize satışını yapabileceksiniz. Her kullanıcı için sektörüne özel tasarım yaparak kalıp ve klişelerden sizleri kurtarıyor, profesyonel tasarımlar ile sitenize renk katıyoruz.

BURADAN Web Sitesi Talep formumuzu doldurmanız halinde ‘SİZİN’ için en ideal çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz.
PAKETLER

Anasayfa - Biz Kimiz? - Neler Yaparız? - Katalog - Etiket - Afiş - TV Sinema Reklamları - Fuar Sunumları - Tanıtım Filmleri - Bloknot - Küp Kutu - Takvim - Kutu - Çanta - Tabela - Araç Kaplama - İletişim

Copyright © 2007 HÜRBURAK Reklamcılık